Zapomenout...a hodit vše za hlavu...

7. července 2007 v 1:31 | žužla |  Vzpomínky..rozlučka s 9.E
Je to těžší než sem si myslela, ale prostě to nejde, na takový super lidičky jako jste byly vy se nedá jen tak jednoduše zapomenout, a uzavřít toto období jako nějakou kapitolu, byly jste má rodina po celých dlouhých 9.let. Vzpomínám jak sem si říkala, "Nemůžu se dočkat až opustím tuhle třídy", dneska bych už tuhle větu nikdy neřekla, protože, v té době sem si neuměla ani trošku představit, jak to bolí, jak moc bolí opustit vás moje miláčky, za která bych položila i život. Ano je to tak s někým jsme se bavili víc s někým míň, ale pořád jsme o sobě navzájem věděli. Věděli jsme, že když přijdeme do třídy, tak zase uvidíme ty naše odporně zelený lavice, které jsem nesnášela celej život, a také jsme věděli, že si o5t užijeme kopec srandy, a zase zrušíme tabuli, světlo, okno, zeď a nebo cokoliv jiného.
(to sou ty odporně zelený lavice fůůj)
Jak nám zpívaly holčiny, vzpomínky zůstanou, a je to tak zůstanou v každém z nás, aspoň trošičku, protože VzpomínkY jsou ta jediná věc, kterou nám nikdo a nikdy nedokáže vzít.
Ani nevíte jak moc se těším na další sraz, doufám, že bude brzo, a hlavně ho teda musím dát v říjnu, ať pak máme koho drbat, co máme za třídu a za učitele….. :o*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama